اخبار

1398/05/07
نخستین جلسه کمیته علمی همایش «معنویت های نوظهور؛ شاخصه ها و نقدها» روز گذشته با حضور مسئولان و اعضای هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد.


نخستین جلسه کمیته علمی همایش «معنویت های نوظهور؛ شاخصه ها و نقدها» روز 7 مرداد   با حضور حجت‌الاسلام و‌المسلمین دکتر محمدتقی سبحانی و برخی از صاحبنظران این حوزه و اعضای هیئت علمی پژوهشگاه، در پژوهشکدۀ فلسفه و کلام اسلامی برگزار شد.

در این جلسه که به میزبانی پژوهشکدۀ فلسفه و کلام برگزار شده بود، پس از خوش‌آمد‌گویی دکتر علیپور، رئیس پژوهشکدۀ فلسفه و کلام و معرفی اعضای هیئت علمی، دکتر احمد شاکرنژاد به‌عنوان دبیر اجرایی این همایش، به تشریح فعالیت‌های انجام‌شده تا کنون پرداخت و برنامه‌ها و  فعالیت‌های آیندۀ دبیرخانه را تبیین کرد.

در این جلسه که نخستین جلسۀ کمیتۀ علمی همایش معنویت‌های نوظهور بود، اعضای کمیتۀ مزبور (حجت‌الاسلام و‌المسلمین دکتر محمدتقی سبحانی، دکتر علیپور، دکتر هادی وکیلی، دکتر احمد شاکرنژاد، دکتر اقوام کرباسی، دکتر مهراب صادق‌نیا، دکتر اکبریان، دکتر اسعدی، دکتر اسفندیار، حجت‌الاسلام مظاهری سیف و دکتر سلیمانی) به تبادل نظر پرداختند و  در نهایت با جمع بندی دکتر سبحانی سیاست‌های کلی همایش به تصویب رسید.

مهم ترین محورهای بحث را در این کمیته علمی می‌توان موارد زیر برشمرد:

-        اهداف و سیاست‌های کلی؛

-         محورهای همایش؛

-         نحوۀ ارزیابی و داوری مقالات؛

-        نحوه و سطح پیش نشست‌های همایش.

این جلسه از ساعت 30/11 آغاز شد و تا 30/13 ادامه داشت.


نظرات کاربران
تاييديه : تشخيص عامل غير انساني
توجه : نظر شما پس از تایید مدیر سایت در سایت نمایش داده می شود !