اخبار

1398/12/03
به دليل شيوع ويروس کرونا و ابلاغيه فرمانداري استان قم مبني بر تعويق کنفرانس هاي علمي، همايش معنويت هاي نوظهور مورخ 8 اسفندماه 1398 به زمان دیگری موکول و تاریخ جدید متعاقباً اعلام خواهد شد.به اطلاع طلاب و دانشجویان می‌رساند:

همایش "معنويت‌هاي نوظهور" که در روز پنجشنبه 8 اسفندماه 1398 در پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامي مقررشده بود، به دلیل شيوع ويروس کرونا و اعلام خبر تعويق کنفرانس هاي علمي و تعطیلی دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی به فرصت مناسب دیگری موکول می‌گردد.

ضمن پوزش از علاقه‌مندان، طلاب و دانشجویان عزیز، زمان برگزاری همایش متعاقباً  اعلام خواهد شد.


1398/11/23
تمامی شرکت کنندگان محترم بايستی از طريق وبسایت ایوند به آدرس http://Evnd.co/n3iri ثبت نام به عمل آورده و هزينه ثبت نام رایگان میباشد.


از علاقمندان جهت حضور درهمایش درخواست می گردد از طریق لینک زیر ثبتنام نمایند. شرکت برای عموم طلاب و دانشجویان آزاد است و از کلیه علاقه مندان جهت حضور، استقبال و پیشاپیش خوش آمد گفته می شود.
 

درصورت داشتن هرگونه سوال و ابهام و کسب اطلاعات بیشتر با واحد دبیرخانه همایش 09900989031 تماس حاصل فرمایید.
 

1398/11/15
با توجه به نزديک شدن برگزاري زمان همايش «معنويت‌هاي نوظهور، شاخصه‌ها و نقدها» سومين جلسه کميته علمي همايش در روز سه شنبه (98/11/15) در محل سالن جلسات پژوهشکده فلسفه و کلام اسلامي برگزار گرديد.


در ابتداي جلسه دبير اجرايي همايش با ارائه گزارشي از اقدامات صورت گرفته تاکنون و اقداماتي که بايد جهت برگزاري هر چه بهتر همايش صورت پذيرد به بحث پرداختند. همچنين در اين جلسه که دبير علمي همايش جناب آقاي دکتر وکيلي که از طريق ويدئو کنفرانس در جلسه شرکت داشتند، جهت برگزاري و سين برنامه همايش پيشنهاداتي ارائه کردند. ساير اعضاء نيز نظرات خود را جهت بهتر برگزار شدن برنامه و همچنين پنل همايش طبق داوري مقالات ارائه نمودند. در پايان جلسه نيز سين برنامه نهايي و پنل‌هاي همايش مشخص گرديد.

1398/10/24
از پژوهشگران محترم تقاضا می شود که موارد زیر را در نگارش مقاله خود مد نظر قرار داده و فایل مقاله طبق نمونه مقاله که به پیوست ارسال می گردد؛ بطور صحیح و کامل از طریق سایت همایش ارسال نمایند. همچنین نکات ذیل برای ارسال مقاله ضروری می باشد.


از پژوهشگران محترم تقاضا می شود که موارد زیر را در نگارش مقاله خود مد نظر قرار داده و فایل مقاله طبق نمونه مقاله که به پیوست ارسال می گردد؛ بطور صحیح و کامل از طریق سایت همایش ارسال نمایند. همچنین نکات ذیل برای ارسال مقاله ضروری می باشد.

  1. مقالات بایستی در قالب معرفی شده در سایت همایش آماده و از طریق سایت ارسال گردد.
  2. برای تهیه مقاله خود از قالب نگارش ارائه شده که در زیر لینک آن قرار داده شده است استفاده کنید.
  3. محدودیت تعداد صفحات را رعایت نمائید.
  4. محدودیت تعداد کلمات چکیده را رعایت نمائید.
  5. در شماره گذاری شکل ها و جداول دقت نمائید.
  6. مسئولیت صحت اسامی نویسندگان و مشخصات آنها با نویسنده مسئول می باشد.
  7. پس از پذیرش مقاله اسامی نویسندگان و ترتیب آنها به هیچ وجه قابل تغییر نمی‌باشد.

** لطفا هرگونه مشکل در خصوص ارسال یا ویرایش مقالات و یا هرگونه درخواستی را تنها با ارسال ایمیل به آدرس Sp@isca.ac.ir  یا با شماره تماس 09900989031 عنوان نمایید

دانلود قالب مقاله

 **   درصورتی که قالب مقاله دانلود نمی شود می توانید آن را از کانال ایتا همایش دانلود کنید

https://eitaa.com/new_spirituality

  


صفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر