اخبار

1398/11/05
همایش بین المللی جاودانگی نفس در اسلام ومسیحیت به درخواست تعداد زیادی از اساتید و پژوهشگرا تمدید شد.


به اطلاع محققین و پژوهشگران واساتید معظم می رساند؛

با توجه به درخواست تعداد زیادی از اساتید و محققین و به دلیل فراوانی و همزمانی بسیاری از همایش های پژوهشگاه علوم وفرهنگ اسلامی در اسفند ماه، همایش بین المللی جاودانگی نفس در اسلام ومسیحیت در سال 1399 برگزار خواهد شد. با توجه به اینکه همایش بین المللی می باشد تاریخ دقیق آن متعاقباٌ اطلاع رسانی خواهد شد.

اساتید و محققان گرامی که تا کنون به دلیل اتمام وقت و فرصت محدود، موفق به ارسال آثار خود به همایش نشدند می توانند مقالات و سایر آثار خود را در موضوع جاودانگی وسایر موضوعات مرتبط به وبگاه دبیرخانه همایش به آدرس seminars.ir/soul2  یا به پست الکترونیک soul2@isca.ac.ir  ارسال نمایند.

در صورت هر گونه مشکل یا سؤال مربوط به همایش، می توانید با شماره تلفن 02537742165 یا شماره همراه 09139781544 تماس حاصل فرمایید. دبیر اجرایی همایش پاسخگوی شما عزیزان خواهد بود.


1397/09/29
پوسترِ روسیِ «همایش بین‌المللی جاودانگی نفس در اسلام و مسیحیت» که با همکاری «بنیاد مطالعات اسلامی ابن‌سینا» در شهر مسکو تهیه شده است.


همایش بین المللی جاودانگی نفس در اسلام ومسیحیت، به 4 زبان فارسی، عربی، انگلیسی و روسی پوستر چاپ کرده است.پوستر همایش «جاودانگی نفس در اسلام ومسیحیت» برای تبلیغ روسی زبان ها ، به زبان روسی با همکاری «بنیاد مطالعات اسلامی ابن سینا» در شهر مسکو چاپ شده است.

1397/04/23
جلسه شورای علمی همایش بین المللی جاودانگی نفس در اسلام ومسیحیت، با حضور دکتر سوری و دکتر ناصری و دبیر اجرایی همایش حجت الاسلام بابامیر در روز شنبه مورخ 23/4/1397 در محل پژوهشکده فلسفه و کلام ،برگزار شد. در این جلسه درباه پیش همایش ها ، مصاحبه با اساتید بنام و تعیین داوران ،بحث و گفت گو شد.


جلسه شورای علمی همایش بین المللی جاودانگی نفس در اسلام ومسیحیت، با حضور دکتر سوری و دکتر ناصری و دبیر اجرایی همایش حجت الاسلام بابامیر در روز شنبه مورخ 23/4/1397 در محل پژوهشکده فلسفه و کلام ،برگزار شد.
در این جلسه درباه پیش همایش ها ، مصاحبه با اساتید بنام و تعیین داوران ، بحث و گفت گو شد.که مصوبات این جلسه بدین شرح می باشد:
1- برگزاری دو پیش همایش تا پایان سال 1397 با عناوین «جاودانگی نفس از منظر فلسفه وعرفان »و «جاودانگی نفس در مکاتب کلامی شیعه ، با تأکید بر مکتب تفکیک»
2- به منظور غنای هر چه بیشتر همایش ،مصاحبه هایی با برخی از اساتید بنام در فلسفه ، کلام وعرفان در موضوع جاودانگی نفس صورت گیرد، تا پس از ویرایش علمی به صورت یک کتاب در حاشیه همایش منتشر گردد.
3-تعیین داوران ،برای ارزیابی اولیه  مقالات ارسالی به همایش.

1397/04/14
تاریخ دریافت چکیده واصل مقاله و همچنین تاریخ برگزاری همایش جاودانگی نفس در اسلام ومسیحیت تغییر پیدا کرد.


به علت برگزاری همزمان چند همایش در پژوهشکده فلسفه وکلام اسلامی و نیز درخواست تعدای از پژوهشگران برای شرکت در همایش جاودانگی نفس ، تاریخ دریافت چکیده و اصل مقاله و همچنین تاریخ برگزاری همایش،با تصمیم شورای همایش بدین شرح تغییر پیدا کرده است :  
1- تاریخ دریافت چکیده : 25 اسفند ماه ، سال1397
2- تاریخ دریافت اصل مقاله : 25 شهریور ماه ، سال 1398
3- تاریخ برگزاری همایش 14و 15 اسفند ماه ، سال 1398

صفحه اولصفحه قبل123صفحه بعدصفحه آخر