دویست سال خشونت ، خرافه و خیانت
two hundred years of violence , superstition and betrayal

نشست خبری مسئولین برگزار کننده همایش با اصحاب رسانه استان سمنان


ارسال شده در تاریخ :
نشست خبری مسئولین برگزار کننده همایش با اصحاب رسانه استان سمنان


گزارشی از جلسه مسئولین برگزار کننده همایش بین المللی 200 سال خشونت، خیانت و خرافه فرقه ای با رئیس سازمان صدا و سیمای استان سمنان و جمعی از اصحاب رسانه این استان به مناسبت برگزاری پیش همایش در استان سمنان:

بعد از خیر مقدم گویی توسط حجت الاسلام فامیلی از اساتید و مدعوین جناب دکتر عزالدین رضانژاد دبیر کمیته علمی همایش به معرفی اجمالی این فرقه و پرده برداشتن برخی از خیانت ها و خرافات و خشونت های این فرقه در طول تاریخ پرداختند.
در ادامه جناب حجت الاسلام و المسلمین توکلیان رئیس سازمان صدا و سیمای استان سمنان به معرفی حضار اصحاب رسانه و رویکرد سوالات آنها پرداختند.سپس حجت الاسلام و المسلمین روزبهانی مسئول کارگروه نقد بهائیت دفتر تبلیغات اسلامی و دبیر کمیته اجرایی همایش بدر پاسخ به سوال یکی از اصحاب رسانه سمنان که تهیه کننده فیلم بود که 1- از چه موضوعاتی برای ساخت فیلم استفاده کنیم و 2- آیا مسئله خرافه و خیانت و خشونت امروزی بهائیت چیست؟

گفتند: موضوعات تاریخی بسیاری برای ساخت فیلم در خصوص این موضوع وجود دارد که می توان به عنوان مثال به : خیانت این فرقه در واقعه بدشت که اتفاقا در شاهرود استان سمنان به وقوع پیوست و  
همچنین خشونت این فرقه در مورد زندگی نامه مستبصرینی همچون: ادیب مسعودی و حوریه کرمی و ... پرداخت.
همچنین جهالت و خرافه این فرقه در مورد عدم اعتراض به کشتار رژیم منحوس صهیونیستی از ابتدای تشکیل این رژیم تا بحال و احکام این فرقه پرداخت.

دکتر رضانژاد نیز در پاسخ به سوال خبرنگار که چه لزومی دارد به مقابله با این فرقه ای که در حال زوال است پرداخت، گفتند:
مسائل مهمی ما را وادار به این کار کرد:
1- فضای مجازی که به شدت آسیب زا می باشد و سبب سستی در عقائد جوانان شده که ملاحظه می شود که بسیاری از آنها توسط فرقه بهائیت مدیریت میشود.
2- خطر بهائیت همانند خطر آنفولانزای مرغی است که در برخی نقاط کشور به خاطر عدم شیوع این بیماری سبب شد که بسیاری از طیور را حتی با عدم اثبات بیماری به آتش بکشند، لذا ضروری است که نسبت به خطر این فرقه حساس بود.
3- پیشگیری از انحراف مسئله ای جدی بوده که با برگزاری این همایش و شرکت نخبگان استان و آگاهی یافتن آنها از این فرقه در این مسئله نیز گام برداشته ایم.
جناب دکتر حیدری چراتی عضو کارگروه نقد بهائیت نیز افزودند که :
بهائیت امروزی نیز در موضوعاتی نیز همچون فتنه 88 و قاچاق کالا در زمان بد اقتصادی و طرد و بیرون کردن کسانی که به اسلام برمی گردند و  موارد دیگر خشونت و خیانت و خرافه گرایی خود را بروز داده و می دهند.
حجت الاسلام فخرآور عضو کارگروه نقد بهائیت نیز نکات مهمی درباره خلإ رسانه ای در مسائلی همچون کتاب صوتی و انواع کلیپ و نرم افزار رسانه ای و ... و ارائه راهکار مناسب در موضوع نقد بهائیت به رئیس رسانه استان سمنان بیان نمودند.


 

نمایه ISC

نمایه ISC
------------------------------------------
 
همایش بین المللی 200 سال خیانت و خشونت و خرافه

برگزارکننده همايش:
 دانشگاه شیراز
زمان برگزاری همايش: ۱۳۹۹/08/08-۱۳۹۹/08/07
کد اختصاصی همايش: 00000000-0000000000

فایل های مورد نیاز

دستور العمل مقاله فارسی
   
دستور العمل مقاله انگلیسی
   
فونت های مورد نیاز

پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.0)